Vinotéka

Vinotéka je nejen vinným barem, ale i prodejnou vína v jednom. Nabízíme kompletní produkci vinařství Jarmila. Všechna vína si můžete zakoupit s sebou nebo si je vychutnat přímo u nás. Jsme skvělým zázemím pro konání soukromých i firemních akcí do počtu čtyřiceti hostů Ve vinotéce, galerii, klubu jsme schopni zajistit komplexní gastro i someliérský servis, konferenční servis, kulturní program i na vaše akce, pokud se rozhodnete je pořádat v našich prostorách.

Vychutnejte si moravské víno

Moravské rodinné vinařství VÍNO JARMILA s.r.o., které při výrobě vína pracuje na základě moderních šetrných technologií, klade důraz na opatrné zpracování hroznů, jemné přečerpávání moštů a vín, citlivé kvašení mladých vín, zajištění vhodných podmínek pro vývoj a harmonizaci jím vyráběných vín, je zárukou dobré kvality.


Víno sklízíme na prosluněné Moravě

Sídlo vinařství a vinných sklepů je v Dolních Dunajovicích, ve známé vinařské oblasti. Citlivým způsobem se podařilo v roce 2014 zrekonstruovat staré vinné sklepy na uložení vína v nádobách i láhvích. V nově vybudovaných prostorách, které jsou propojeny se starými sklepy, jsou situovány prostory na zpracování hroznů, lahvování a etiketování vín. Velikost výrobních a skladovacích prostor je nastavena na výrobu maximálně 40 tisíc láhví.